kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nigella ucztuje
2007/4/7 20:10:00

Na antenie TVN Style 8 kwietnia pojawi się nowy program kulinarny Nigelli Lawson – „Nigella ucztuje”. To kontynuacja wcześniejszego programu „Nigella gryzie”.

To show kulinarny autorki bestsellerów o gotowaniu, Nigelli Lawson. Nigella gotuje, bo uwielbia jeść. Na antenie przyrządza to, co na co dzień robi dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Jest angielską dziennikarką i gwiazdą TV. Zaczynała od publikowania przepisów w „The Sunday Times” czy w „The Daily Telegraph”. Potem prowadziła dział kulinarny w brytyjskim „Vogue’u”.

Jej książki, między innymi „How to Eat? The Pleasures and Principles of Good Food” (Jak jeść. Przyjemności i zasady dobrego jedzenia) i „How to Be a Domestic Goddess” (Jak zostać domową boginią), stały się bestsellerami na całym świecie. Następnie poprowadziła programy telewizyjne „Nigella gryzie”, a później „Forever Summer”.

Niedawno odwiedziła Polskę promując swój nowy program. W naszym kraju oprócz jej książek można też kupić naczynia i przyrządy kuchenne, które firmuje swoim nazwiskiem. Telewizyjna wartość Nigelli Lawson została wyceniona na ponad 1.7 miliona funtów. Jej książka z przepisami „Nigella gryzie” została wydana w Polsce w 2006 roku.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Nigella Lawson, kuchnia, kulinaria, przepisy