kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nigella ucztuje
2007/4/7 20:10:00

Na antenie TVN Style 8 kwietnia pojawi się nowy program kulinarny Nigelli Lawson – „Nigella ucztuje”. To kontynuacja wcześniejszego programu „Nigella gryzie”.

To show kulinarny autorki bestsellerów o gotowaniu, Nigelli Lawson. Nigella gotuje, bo uwielbia jeść. Na antenie przyrządza to, co na co dzień robi dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Jest angielską dziennikarką i gwiazdą TV. Zaczynała od publikowania przepisów w „The Sunday Times” czy w „The Daily Telegraph”. Potem prowadziła dział kulinarny w brytyjskim „Vogue’u”.

Jej książki, między innymi „How to Eat? The Pleasures and Principles of Good Food” (Jak jeść. Przyjemności i zasady dobrego jedzenia) i „How to Be a Domestic Goddess” (Jak zostać domową boginią), stały się bestsellerami na całym świecie. Następnie poprowadziła programy telewizyjne „Nigella gryzie”, a później „Forever Summer”.

Niedawno odwiedziła Polskę promując swój nowy program. W naszym kraju oprócz jej książek można też kupić naczynia i przyrządy kuchenne, które firmuje swoim nazwiskiem. Telewizyjna wartość Nigelli Lawson została wyceniona na ponad 1.7 miliona funtów. Jej książka z przepisami „Nigella gryzie” została wydana w Polsce w 2006 roku.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Nigella Lawson, kuchnia, kulinaria, przepisy


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »